Nasze  usługi

Jesteśmy firmą z Trójmiasta zajmującą się budową domów, wykończeniem domów, mieszkań oraz remontami dużych powierzchni biurowych i usługowych.
Wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim oraz wykończeniowym gwarantuje najwyższą jakość wykonania pod pełnym nadzorem osób do tego uprawnionych.

Budowa

Posiadasz działkę w okolicach Trójmiasta, chcesz zbudować swój wymarzony dom i nie wiesz co robić dalej? Pomożemy Ci go zaprojektować (jeżeli jeszcze nie masz projektu) a następnie zrealizować jako Generalny Wykonawca (zakup materiałów, wykonanie, nadzór Kierownika Budowy, nadzór geologiczny, geotechniczny, zaplecze budowy). Swoją pracę możemy zakończyć na dowolnym dla Ciebie etapie lub możemy wykończyć Twój dom pod klucz. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Z nami budowa domu będzie dla Ciebie bezstresowa!

Wykończenie

Oferujemy wykończenie Twojego mieszkania lub domu. Możemy rozpocząć współpracę już od pomocy w odbiorze lokalu od dewelopera. Mamy ogromne doświadczenie i wiele lat pracy dla różnych deweloperów. Wiemy na co zwrócić uwagę, aby uniknąć usterek. Jeżeli nie masz projektu lub nie wiesz, jak wykończyć swój lokal – pomożemy i zaprojektujemy go dla Ciebie (na stałe współpracujemy z architektem wnętrz). Bazujemy na wysokiej jakości materiałach oraz specjalistycznym sprzęcie. Podpisując umowę nie martwisz się o zakup materiałów oraz ich transport wraz z wniesieniem. Nie idziemy na skróty, procesy technologiczne to dla nas priorytet a karty techniczne najważniejszą lekturą. Na zakończenie dostajesz wysprzątany lokal bez usterek oraz pisemną gwarancję.

Remont

W naszej ofercie są również remonty powierzchni biurowych, usługowych oraz użyteczności publicznej. Zajmujemy się koordynacją całego projektu. Z chęcią nawiążemy współpracę zarówno przy mniej skomplikowanych tematach (szpachlowanie, zabudowy g-k, malowanie, montaż drzwi i okien) jak i trudniejszych zagadnieniach (przekształcenia, renowacje, przebudowy i rekonstrukcje).

Napisz nam, czego potrzebujesz